ما در این مطلب می خواهیم در مورد کفی تخت خواب صحبت کنیم. همان طور که می دانیم تخت خواب از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که کفی تخت خواب یک قسمت از اجزای تشکیل دهنده تخت خواب است. در واقع می توان گفت که کفی تخت خواب یکی از مهم ترین بخش های سرویس خواب است که در زمان انتخاب و خرید سرویس خواب بسیار حائز اهمیت می باشد.

از آنجایی که کفی تخت خواب بیشترین فشار ممکن را هم از سوی تشک و هم از سوی افرادی که روی تخت می خوابند را تحمل می کند لذا باید از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد تا در صورت استفاده دچار شکستگی و یا خمیدگی نشود. برای این که اطلاعات بیشتری در مورد این وسیله پرکاربرد و مهم به دست ﺁورید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

آشنایی با کفی تخت خواب

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم این وسیله یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب است که در زمان انتخاب ﺁن افراد به استحکام و مقاومت آن توجه زیادی دارند. چرا که این وسیله نباید در اثر استفاده ای که می شود دچار خمیدگی و یا شکستگی شود. تا اینجای مطلب می توان این نتیجه را گرفت که کفی های مختلف با جنس های مختلفی در بازار موجود می باشند. که این کفی ها از نظر مقاومت، جنس کفی و ضخامت ان دارای تنوع بالایی است که این معیارها بر قیمت این وسیله نیز تاثیر می گذارند.

انواع کفی تخت خواب
انواع کفی تخت خواب

امروزه هر سرویس خواب و یا تخت خوابی یک کفی تخت خواب همراه خود دارد که این کفی برای هر تختی متفاوت است و هر تختی مدل کفی خاص خود را دارد. از آنجایی که امروزه تخت خواب ها با مدل های گوناگون تولید می شوند لذا این مساله سبب شد که کفی ها نیز مدل های مختلف داشته باشند.

به طور کلی می توان گفت که کفی تخت خواب ها به دو دسته کلی کفی ساده و جک دار تقسیم می شوند که خود کفی تخت ساده دارای دو نوع فلزی و چوبی می باشد. به دلیل تنوع کفی ها در ادامه به معرفی انواع کفی تخت خواب می پردازیم. برای ﺁشنایی با انواع این محصول با ما همراه باشید.

معرفی انواع کفی تخت خواب

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم کفی های تخت انواع مختلفی دارند که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

برخی از کفی ها هستند که دارای صفحه ای از جنس نئوپان و پایه های چوبی هستند. معمولا جنس پایه های این نوع از کفی ها از چوب روسی سفید است. این نوع کفی برای تخت های دو نفره دو تکه و برای تختهای یک نفره یک تکه ساخته می شود. بدین جهت این کفی ها را برای تخت های دو نفره دو تکه درست می کنند تا حمل و نقلشان ﺁسان تر باشد.

Make sure you are assessing out the paper for

Before you

The cost could be higher than what you expected, but you’re going to be saving money if you buy

So they will need to know how to use these

Here’s exactly

– How do you

This helps go here ensure that the study is much more relevant to this subject that it is assumed to be addressing.

compare the purchase price of the different companies? It is necessary to comprehend that price is not always an indication of quality.

what you ought to be aware of before heading out and finding one yourself.

words and make them effective and understandable.

several.

begin searching for an internet essay writer, be certain that you understand the guidelines for your essay.

damage or rips and springs.

انواع کفی تخت خواب
انواع کفی تخت خواب

همچنین اگر یک تیکه از کفی ها ﺁسیب دید و یا شکست دیگر نیاز نباشد کل کفی را عوض کرد و با این کار و با تهیه یک لنگه می توان در خرید ﺁن صرفه جویی کرد و این برای خریداران بسیار مقرون به صرفه است. همچنین برخی از کفی ها از جنس آهن است که دوام و استحکامش از چوب بیشتر است.

نوعی دیگر از کفی تخت خواب داریم که به ﺁن کفی جک دار می گویند. این نوع کفی به وسیله دو عدد پمپ یا همان جک ساخته می شود. ویژگی این نوع کفی این است که به راحتی درب رویی ﺁن بالا می رود و می توان از زیر تخت نیز استفاده نمود. با پایین آوردن درب نیز می توان روی تخت استراحت کرد. در حقیقت می توان گفت که با استفاده از این نوع کفی می توانید یک انباری کوچک به اندازه یک تخت یک نفره یا دو نفره در اتاق خواب خود داشته باشید.

این انباری دم دستی بسیار مناسب برای قرار دادن لباس ها و چمدان ها است. این کفی دارای سایزهای مختلفی است و هر فرد بنا به نیاز خود می تواند سایز دلخواه را تهیه نماید. از مزایای کفی جک دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم نیاز به نصب، در تمام مدل ها و ابعاد قابل استفاده می باشد، قابل سفارش در ابعاد مورد نیاز، حمل و نقل ﺁسان، دارای استحکام و مقاومت بالا و داشتن فضای خالی زیر تخت خواب

انواع کفی تخت خواب
انواع کفی تخت خواب

قیمت کفی تخت خواب

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم هر کفی دارای مقاومت، جنس و ضخامت ورقه های مختلفی است که این فاکتورها تعیین کننده قیمت این محصول می باشد. طبیعتا هر چه ضخامت ورق کف تخت ضعیف تر باشد قیمت آن نیز کمتر است و هر چه محکم تر باشد قیمت آن بالاتر است. ولی هر چه این ضخامت ضعیف تر باشد کفی خیلی زود دچار اسیب می شود و باعث می شود که مشتری دوباره کفی را تعویض و ﺁن را نو بخرد. این کار سبب هزینه دوباره و اضافه می شود.

کفی تخت خواب دارای انواع مختلفی اعم از تک نفره، دو نفره، ساده چوبی، ساده فلزی و جک دار است که هر کدام قیمت خاص خود را دارند.

  • tehrana2_dbnew
  • 1398/10/24
  • 132 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =