کفی تخت خواب جک دار چند سالی است که وارد بازار شده است و مردم استقبال خوبی نیز از آن داشته اند. کفی تخت خواب جک دار کارایی های زیادی دارد و بسیار کاربردی است. اگر کفی تخت خواب جک دار را زیر تشک قرار دهید، فضای زیادی را ایجاد می کنید که وسایل خود را در آن قرار دهید. این کفی دارای دو جک است و در سه مدل تولید می شود. کفی تخت خواب جک دار نیاز به نصب ندارد فقط با قرار دادن در زیر تشک می توانید از آن استفاده کنید.

برخی از این کفی ها باید به چهار چوب تخت متصل شد و این مدل نیاز به نصب دارد که البته استفاده و نصب آن کمی دشوار است. مدلی که نیاز به نصب ندارد بیشتر توصیه می شود. معمولا این کفی ها از جنس فلز هستند. ارتفاع بدنه کفی تخت خواب جک دار متناسب با بدنه تخت قابل انتخاب است.

کفی تخت خواب جک دار
کفی تخت خواب جک دار

امروزه در زندگی های آپارتمانی، یکی از مشکلاتی که اعضای خانواده در خانه های خود دارند کمبود جا است. اما هر روزه وسایلی در حال طراحی است که به حل این مشکلات کمک می کند. چیدمان منظم وسیله ها در اتاق خواب یکی از معضلات جدی است که با آن سروکار داریم. زمانی که لباس ها و وسایل به درستی در اتاق چیده نشوند ظاهر بهم ریخته ای را ایجاد می کنند. یکی از وسایلی که به تازگی طراحی شده است کفی تخت خواب جک دار است، که استفاده از آن بسیار اسان بوده و باعث نظم دهی به وسایل در اتاق خواب می شود.

کفی تخت خواب جک دار چیست؟

کفی تخت خواب جک دار به گونه ایست که زیر تشک قرار میگیرد و فضای زیادی را برای قرار دادن وسایل ایجاد می کند.

استفاده از کفی تخت خواب جک دار

نکته ای که در هنگام استفاده از کفی تخت خواب جک دار باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما بایستی تشک بر روی آن قرار داشته باشد وگرنه باعث پرتاب در این کفی می شود.  هنگام باز کردن در مطمئن باشید که فقط تشک روی آن قرار داشته باشد وگرنه اگر اشیا سنگین روی تخت باشد ممکن است باعث ناگهانی بسته شدن در این کفی بشود و بسیار خطرناک است. هنگام قرار دادن وسایل حتما درب این کفی را ببندید. داخل جک ها گاز فشرده قرار دارد، این جک ها را در معرض دمای زیاد قرار ندهید.

مزایای استفاده از کفی تخت خواب جک دار

این نوع تخت خواب یکی از بهترین نوع های تخت خواب است. به دلیل اینکه جای زیادی برای قرار دادن وسیله هایتان دارد. البته ممکن است به این فکر کنید از تخت های کم جا یا باکس هایی برای قرار دادن وسایل خود استفاده کنید. ولی باید به این موضوع توجه کنید که کفی تخت خواب جک دار جای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد بدون اینکه پیدا باشد و مانند انباری مخفی عمل می کند. درحالیکه تخت کمجا بر روی دیوار به طور ایستاده نصب می شود. همچنین باکس ها نمیتوانند فضای زیادی را در اختیار شما قرار دهند. اگر از این تخت خواب ها در اتاق مهمان استفاده می کنید هرگز مهمان هایتان متوجه نمی شوند که زیر تخت آنها یک انباری بزرگ است. این فضا به دلیل آنکه پنهان است هر چیزی را می توانید در آن پنهان کنید و اگر بهم ریخته نیز باشد مهم نیست چون کسی آن را نمیبیند. شما با داشتن این تخت خواب ها دیگر لازم نیست که کمدها و بوفه های زیادی در اتاق بگذارید که فضای اتاق را بگیرد. مزایای دیگر کفی تخت خواب جک دار این است که تمیز کردن آن آسان است.

کفی تخت خواب جک دار
کفی تخت خواب جک دار

خرید کفی تخت خواب

برای خرید این نوع تخت خواب باید دقت کنید که چقدر فضا برای قرار دادن این نوع تخت خواب دارید. هم چنین باید ارتفاع سقف اتاق را در نظر بگیرید. هر چه ارتفاع سقف کوتاه تر باشد، ارتفاع سقف نیز باید کوتاه تر باشد. اگر که قفسه بندی برای شما مهم است حتما قبل از خرید به سازنده بگویید تا قفسه بندی کند.

قیمت کفی تخت خواب جک دار

تخت جکدار با توجه به نوع جک و ضخامت فلز آن دارای قیمت های متفاوتی است. هر چه تخت بزرگتر و عریض تر باشد مقدار فلز استفاده شده بیشتر است و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. همچنین اگر سفارش دهید که آن را قفسه بندی کنند مسلما قیمت بیشتری دارد. تقریبا جک ها در همه ی تخت ها یکسان هستند، مدلهای مختلف تخت هاست که قیمت آنها را بالا میبرد.

معایب کفی تخت خواب جک دار

ممکن است که طراحان برای پایینتر آوردن قیمت ساخت این تخت ها، از جنس های نامرغوب استفاده کنند. بهترین جنس برای این تخت خوابها جنس mdf است. از آنجایی که نمی توانید این تخت خواب ها را به راحتی جا به جا کنید پس سعی کنید در هنگام سفارش به عرض و ارتفاع و محل قرار گیری آن خوب دقت کنید.

کفی تخت خواب جک دار
کفی تخت خواب جک دار

That is because lots of your classmates are going to be able to write

It is https://www.affordable-papers.net/ always beneficial to write the coming of the analysis paper.

on such a topic.

  • tehrana2_dbnew
  • 1398/10/09
  • 276 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =