موضوع این مقاله ما به کفی تخت جک دار اختصاص یافته است. لذا در ابتدا در این مقاله توضیح می دهیم که اصلا کفی تخت جک دار چیست و سپس توضیح می دهیم که این وسیله چه مزایایی دارد.

در واقع کفی تخت یکی از ضروری ترین وسایل سرویس خواب است که در هنگام خرید همراه با سرویس خواب خریداری می شود. حال این کفی تخت انواع مختلف با جنس های مختلف دارد که یک نوع آن کفی تخت جک دار است و امروزه به دلیل مزایایی که دارد بسیار طرفدار دارد و پر فروش است. حال اگر می خواهید اطلاعات خود را در زمینه کفی تخت جک دار افزایش دهید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کفی تخت خواب
کفی تخت خواب

آشنایی با کفی تخت جک دار

همان طور که اکثر ما می دانیم یکی از معظلات زندگی ﺁپارتمانی امروز کمبود جا است. لذا امروزه در طراحی لوازم خانگی راهکارهایی بکار می گیرند تا حتی الامکان این مشکل رفع شود. امروزه یکی از وسایلی که برای رفع این مشکل طراحی و تولید شده است کفی تخت جک دار در سرویس خواب است. چیدن وسایل به صورت منظم خصوصا در اتاق خواب های کوچک بسیار مشکل ساز و پر دردسر است. خصوصا لباس ها و لوازم شخصی که اگر به درستی و منظم چیده نشوند باعث درهم ریختگی اتاق و وچک تر شدن ﺁن می شود.

در چنین مواقعی استفاده از این نوع کفی برای این گونه از اتاق ها بسیار مناسب است. شاید این سوالات ذهنتان را مشغول کند که این کفی ها چه کمکی می توانند بکنند؟ برای گرفتن جواب این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کفی تخت جک دار یکی از انواع کفی های سرویس خواب است که به همراه تخت خواب به فروش می رسد. این نوع کفی به دلیل اینکه از دو عدد پمپ یا همان جک ساخته شده قابلیت را دارد که درب رویی آن به راحتی بالا رود. این ویژگی آن سبب می شود که بتوان از زیر ﺁن نیز استفاده کرد. در واقع کفی تخت جک دار کفی است که می توان از زیر تشک آن نیز به عنوان انبار استفاده کرد. با پایین آوردن درب رویی نیز می توان از تخت استفاده کرد.

کفی تخت خواب
کفی تخت خواب

به طور کلی بزرگ ترین مبلمان هر اتاق خوابی تخت خواب است و بیشترین فضا را در هر اتاق خوابی به خود اختصاص می دهد از این رو بهتر است به گونه ای طراحی شود که فضای اشغال شده ﺁن کمتر باشد. در واقع با استفاده از کفی تخت جک دار می توانید یک انباری کوچک یک یا دو نفره در اتاق خواب خود داشته باشید که به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید.

مزایای کفی تخت جک دار

شاید برخی از افراد بگویند که به جای این نوع کفی می توان از کشوهایی در زیر تخت خواب استفاده کرد ولی باید دقت کنید که اولا کشوهایی که در زیر تخت قرار می گیرند به اندازه کل تخت فضا ندارند در صورتی که با استفاده از کفی های جک دار می توانید از کل فضای تخت استفاده کنید. پس یکی از مزایای این کفی ها استفاده از کل فضای زیر است.

همچنین هر گز نمی توانید به راحتی به لوازم و وسایلی که در انتهای کشوهای زیر تخت می گذارید دسترسی داشته باشید و باید آنقدر کشو را بیرون بکشید تا به آن ها برسید. در صورتی که کفی جک دار یک انبار دم دستی برای شما ایجاد می کند که به راحتی می توانید به تمام لوازمتان در کمترین زمان دسترسی یابید.

کفی تخت خواب
کفی تخت خواب

از دیگر مزایای کفی تخت جک دار این است که به راحتی می توانید از آن برای اتاق مهمان خود استفاده کنید و مهمانان از تخت استفاده می کنند و بی خبر از اینکه زیر تختشان یک انباری است. پس از دیگر مزایای سرویس خواب جک دار این است که یک انباری نامرئی است و زیبایی اتاقتان را کم نمی کند. همچنین این مزیت سبب می شود که شما نگران تمیز بودن یا تمیز کردن ان نباشید چرا که فضایی است که از چشم همه پنهان است.

از دیگر مزایای استفاده از این سرویس خواب جک دار این است که دیگر لازم نیست برای اتاق خواب خود کمد و یا بوفه بخرید و اتاقتان را کوچکتر کنید. این کار سبب می شود که شما اتاق خواب دلبازی داشته باشید.

پیشنهاد ویژه: کفی تخت جک دار و مزایای آن

از دیگر مزایای مهم این کفی ها که برای بسیاری از مشتریان جالب و محبوب است این است که در صورت نیاز به یک وسیله دیگر لازم نیست که به زیر ﺁن بروید بلکه فقط با بالا آوردن شاسی آن و بالا رفتن تشک می توانید به تمام وسایل دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین راحت تمیز کردن زیر این کفی ها از دیگر مزایای آن است چرا که مثل مبلمان دیگر نیازی به جابجایی ندارد.

همچنین برای اینکه فضای زیر این تخت ها بیشتر شود تخت هایی با ارتفاع بیشتر تولید می کنند لذا این تخت ها فضای بیشتری برای انباری دارند.

کفی تخت خواب
کفی تخت خواب

  • tehrana2_dbnew
  • 1398/10/17
  • 225 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =